Spoločnosť Slavdom Na Tradičnom Futbalovom Turnaji LSR Cup

Anonim

V septembri sa v Moskve konal každoročný tradičný futbalový turnaj „Pohár LSR 2016“. Tento rok sa turnaja zúčastnilo 9 tímov z rôznych miest Ruska.

Národný tím Slovanstva reprezentovali zamestnanci spoločnosti z divízie Moskva a Petrohrad. V priebehu súťaže sa konali 4 zápasy, z ktorých 3. mužstvo vyhralo 3. V septembri sa v Moskve konal každoročný tradičný futbalový turnaj „Pohár LSR 2016“. Tento rok sa turnaja zúčastnilo 9 tímov z rôznych miest Ruska.

Národný tím Slovanstva reprezentovali zamestnanci spoločnosti z divízie Moskva a Petrohrad. Počas súťaže sa konali 4 zápasy, z ktorých 3 vyhral tím Slovanstva.

Výsledkom súťaže bolo, že tím Slavdom strelil 13 gólov a obsadil 4. miesto, čím predviedol najproduktívnejší futbal na turnaji. Ako to už býva, turnaj sa niesol v pozitívnej nálade. Na každom štvorcovom metri futbalového ihriska sa strhol poriadny boj. Náš tím opäť ukázal športového ducha a predviedol slušný výsledok.

Spoločnosť Slavdom ďakuje svojim partnerom - spoločnosti LSR-Stenovye za pozvanie zúčastniť sa futbalového turnaja a organizácii podujatia na najvyššej úrovni, fanúšikom za ich nevyčerpateľnú energiu, súperom za slušnú hru. Chcel by som sa tiež poďakovať nášmu tímu za to, že nám dal dôvod, aby sme naň boli opäť hrdí.